رادیو تـلویــزیون طــرقبه Channel Icon

رادیو تـلویــزیون طــرقبه

Entertainment
247
Add
رادیو تلویزیون طرقبه|پخش صدا و سیمای جدیدترین و خاطره انگیز ترین فیلمها، موسیقی ها و نواهای شما بصورت صوتی و تصویری،،،،

ارسال آثار:

@Masoodnajarzadeh

0

434

61

210

🔻فیلمی از مردم طرقبه در دهه هفتاد🔻

(اونموقع بعنوان تصویربردار در طرقبه فعال بودم)

خیلی خیلی ناراحتم که این فیلم را درج میکنم،ممکن است متاثر شوید، ولی چون در آرشیو فیلمی موجود داشتم که بیشتر اهالی طرقبه در آن حضور دارند، شایسته درج در کانال دانستم،

فیلم مراسم سوگ عزیزان در فقدان مرحوم روانشاد "علی افشار" میباشد.

https://telegram.me/joinchat/Bucejj7gwxfpsqhXsed74g

کیفیت فیلم بالاست.در دانلود آن صبور باشید.
🔻 رادیو تلویزیون طرقبه 🔻

281

261

201

191

178

175

170

167

پرونده خانم چمبو نمایشی که طی سال های 75 تا 80 بار ها اجرا شد این نمایش با کارگردانی حمید جندقي و بازیگری قاسم رفيعا، حمید جندقي و جواد رحيم زاده به صحنه رفت ( البته نقش دایی یا شاکی را گاهی جواد رحيم زاده، گاهی سعيد علی زاده و گاهی آقای احمد جاهدطلب بازی می کردند که من عکسی از بازی آقای جاهد طلب در این نمایش را ندارم )
قاسم رفیعا
🔻 رادیو تلویزیون طرقبه 🔻

173

198

262

235

261

http://www.aparat.com/v/ksRUC

💢💢
@RadioTvTorghabeh
🔻 رادیو تلویزیون طرقبه 🔻
https://t.me/joinchat/AAAAAEDiM_duoUa2qLdzvw

251

266

برف اومده ..."


با این جمله ی کوتاه از خواب پریدم . آفتاب به روشنی هر چه تمام بر روی برفهای سپید می تابید و زمین غرق در نور و روشنی و سپیدی شده بود . آسمان آبی آبی بود بی هیچ لکه ی ابر . شب قبل برف آرام و بی صدا باریده بود و ابرها کوله بار خود را برداشته و رفته بودند . با کمترین پوشش و لباس از خانه پریدم بیرون . در محله ، همزمان با من وبرادرم ، چند بچه ی دیگر هم از خانه هایشان پردند بیرون ! اولش بدنبال هم دویدیم و چندین گلوله ی برف بطرف همدیگر پرت کردیم و سپس رفتیم برای سرسره بازی ... درست در انتهای خانه ی ما یک شیب تند بود . آنجا ده بیست بچه ی قد و نیم قد جمع شدند با هیاهوی بسیار . بر بالای بلندی رفتیم و از بالا سر خوردیم تا پایین . بی هیچ وسیله و ابزاری . با همان لباسهای اندک و نازک .... شیب تند ما را با سرعت زیاد به پایین می برد ... هیجان بازی بیشتر و بیشتر میشد . بچه هایی دیگر هم کم کم به جمع ما اضافه شد و هر کس بنا به خلاقیت خود با وسیله ای و یا به گونه ای متفاوت بازی را پیش میبرد یکی از بالا تا پایین غلط می خورد و دیگری به حالت چمباتمه سر وی خورد و دیگری ایستاده و ..... یکی نایلون و دیگری با لاستیک و ... من ناگهان به ذهنم رسید که در گوشه ی پایین همان جایی که بازی می کردیم قبلا یک سینی فلزی کهنه دیده بودم . رفتم و حدود همانجا ، برف ها را پس کردم و از زیر برفها سینی را پیدا کردم . ( آنموقع ها یک نوع سینی مد شده بود که فلزی بود . اما نازک بود و خیلی زود فرسوده و کهنه میشد . چیز جالب این سینی ها برای من ، طرح ها و نقشهایش بود . تمام سینی پر بود از نقش و نگار و طرح و رنگ .... خیلی قشنگ بودند . تصاویری خیال انگیز و رویایی ... یادمه سینی یه زنگ زده شده بود . برش داشتم و با سرعت شیب را بالا آمدم و در سینی نشستم و تا پایین سر خوردم ... چندین بار اینکار را تکرار کردم . .... ساعتی که گذشت سرما بر تک تک ما چیره شد . دست و پاها و صورتهامان یخ کرد . تمام بدنمان برف اندود و نمناک شد . یکی یکی روانه ی خانه ها مان شدیم و غرغرهای بزرگترها .... به زیر کرسی خزیدیم تا هم گرم شویم و هم لباسهایمان خشک شود و هم مختصر صبحانه ای بخوریم ... کمی که جان گرفتیم باز با اشتیاق فراوان از خانه زدیم بیرون تا اینبار با آرامشی بیشتر چشم ها رامیهمان مناظر برفی بکنیم.

ياد دوران كودكي بخير...
🔻 رادیو تلویزیون طرقبه 🔻
https://t.me/joinchat/AAAAAEDiM_duoUa2qLdzvw

279

278

279

387

286

379

367

به اطلاع عموم مردم طرقبه میرسانیم بعلت حضور اکثریت مردم طرقبه و حومه در این کانال نهادی و مردمی، طبق درخواست،منبعد اخبار مهم و اطلاع رسانی های جامع ارگانی و بومی محلی، در کانال "طرقبه قدیم" جهت آگاهی عموم مردم طرقبه درج خواهد شد.

لطفا با حفظ حضور خود از جامع ترین اخبار،اطلاعات،اگاهی رسانی در کنار محتوای اصلی کانال که درج عکسهای قدیمی و مطالب مهم اقلیمی خواهد بود نیز بهره مند شوید.

با تقدیم احترامات

"کانال طرقبه قدیم"

این پیام را برای عموم همشهریان عزیز ارسال کنید.
https://telegram.me/joinchat/Bucejj7gwxfpsqhXsed74g

0

354

425

496